Kbelští sokoli

SOKOL KBELY D - VŠSK MFF A

57:44 (12:14, 20:5, 8:10, 7:15)

Střelci: Polák 20 (6), Němeček 13 (2), Končický 8 (1), Novotný 7 (1), Viktorin a Malý po 4, Procházka 2, Lhota, Kott, Horník a Fukal po 0 – Kopřiva 16, Fojta 8, Vyhnanovský 5 (1), Pěč 5, Pekárek a Hrivík po 4, Sakharov 2, Lísal, Kubetta a Kis po 0 Trojky: 10 : 1 Fauly: 16:15 TH: 8/4 : 16/5 Rozhodčí: Ulrych, Lochman po 2, FF (final four) – Viktorin, Malý, Jaroch a Polák 5, Spanilý, Fukal a Lhota 3

Před zápasem nás zaskočily nečekané omluvy – Ríša (nemoc) a Tumba (práce). Když k tomu přičteme minule zraněného JJ vyšlo nám, že ze základní pětky na Aritmě chyběli hned tři hráči!! Úvodní martýrium (jak obvyklé v RumcajsAréně) za stavu 0:7 přerušil kouč time-outem. Bohužel to moc nepomohlo, ale přece jen jsme začali aspoň dávat body. První bod ze hry vstřelil další novic v našem týmu – Petr „Němča“ Němeček – přestup z Žižkova. V poslení minutě první části jsme třetí trojkou v utkání srovnali na 12:12, ale hosté dokázali ještě skórovat s hvizdem stolku. Hned v úvodu 2.čtvrtiny jsme šli další Polišovou trojkou poprvé do vedení. MFF z protiútoku kontrovalo, jenže to byl pro na dlouhých 7min poslední koš. Naše zlepšená obrana a také nepochopitelně zbrklé zakončování hostů vedlo k rozhodujícímu náskoku našeho týmu. V průběhu 3.čvrtiny jsme náskok navýšili až na 21b. „Matematici“ se z šoku už nevzpamatovali totálně jim odešla i střelba trestných hodů. I když v poslední části utkání výsledek korigovali na faktu že si opřipíšeme první letošní vítězství se už nic nezměnilo. Skvělé utkání zahrál na naší straně kapitán Poliš i nováček Němča. Vyzdvihnout musíme i náhradníka Máru, který se do utkání dostal jen díky omluvám nominovaných hráčů. Zklamaním byly pouhé 4b Lubora a Pepeho.