Kbelští sokoli

ZŠ JÍROVCOVO NÁMĚSTÍ A - SOKOL KBELY D

71:89 (10:25,37:47,51:64)

Něco ze statistik:

Střelci: Selinger M. 23, Voith 21, Rouček 9 (1), Dušek 8, Matyásko 4, Monc, Bobek a Lovrič po 2 – Malý 24 (1), Viktorin 22, Jaroch 19 (5), Polák 12 (3), Fukal 8, Novotný 3 (1), Lhota 1, Spanilý, Procházka a Kašpárek po 0 Trojky: 1 : 10 Fauly: 24 : 17 Šestky: 16/6 : 27/17 Rozhodčí: Bystrianský , Bradáč FF(final four): Pepe, TomS , Jarda a Kašpy po 2, Lubor 1 Diváci: 6

Komentář:

Mladý ambiciózní celek byl naším prvním letošním soupeřem na cestě k několik let opěvovanému Koračovu poháru. Asistent kauče nadirigoval agresivní zónu 1–3–1 a ta slavila na malém hřišti proti zblázněnému mládí úspěch. I když někteří z našich hráčů zjistili, že jí hrají až v průběhu 2.čtvrtky. Už v první čtvrtince nasadili rozhodčí poněkud přísnější metr neadekvátní tomuto utkání. Naštěstí odnesli spíše domácí. Kteří ve snaze získávat míče velmi okatě faulovali. Náskok vybudovaný v první půlce zápasu jsme několikrát zle ohrozili vlastní neschopností a množstvím ztracených míčů. Začátek 2.půle (klasika?) – 24min 49:45 a dokonce i začátek poslední čtvrtinky 33min 64:59. V zápase exceloval jako vždy na této podivné hrací ploše Pepe a potřetí v řadě byl proti Jírovcovu nejlepším střelcem. Zla mu hlavně v závěru šlapal na paty výborně pod košem (bohužel byl jediný) hrající Lubor. Zápas nevyšel všem bez bodu – TomS, Keny a Kašpy (ten aspoň vynikal v provokacích soupeře a hlavně domácího kauče se kterým byl víc jak 30min nejlepším kamarádem) a i od Máry se čekalo víc než 1trojka a poztrácené míče. Na soupeře pro 2.kolo teprve čekáme a bude se hrát ještě letos nejspíš těsně před Vánoci.