Kbelští sokoli

TJ JUNIOR - SOKOL KBELY D

76:74 (23:21 34:38 59:65)

Něco ze statistik:

Střelci: Fejk 32 (1), Nesveda 2, Němec Václav ml. 8, Vosička 6, Both 5, Staněk 2, Klíma 2, Sveřepa a Kotouč 0 – Malý 20 (2), Polák 18 (4), Novotný 10 (1), Jaroch 7 (1), Spanilý 6, Fukal 6 (2), Viktorin 5, Procházka 2, Horník 0 Trojky: 1:10 Fauly: 15:26 Šestky: 33/21: 21/11 Rozhodčí: Kučera, Pytlík po 2 FF(final four): Michal H., ToMS a Petra po 1,33 Diváci: 3

Komentář:

Pro nás nešťastný zápas. V Tomík Trophy se lámaly letité rekordy – Pepe šel po Luborově rozskoku rovnou do koše a zakončoval v čas 0:02. Ve třetí minutě jsme po 2trojkách vedli 10:2. Pak přišlo první varování a rozkoukaný soupeř vyrovnal a otočil na 10:14. Pak se až do poločasu hra dlouho tahala. My se drželi hlavně trojkama – jak jinak. Před půlí jsme se drobně trhli a vedli o 4b. Ve 25min jsme drželi nerozhodných 46:46 a pak přišli chvíle „bílého baletu“. Zmáčkli jsme domácí na jejich polovině a vytěžili 9b a níž by Junior přešel půlící čáru. Vypadalo to na rozhodující zvrat. Vedli jsme 61:48. Ten však přišel až v minutě 35. To dal naše poslední body ze hry (Lubor). Nikdo z našich nedokázal zakončit svojí akci za body a domácí vyrovnávali. Ve 38min šel Junior po delší době do vedení a my nemohoucnost dovedli do samotného závěru. Na každé straně padlo po jedné šestce a byl konec. Rozhodčí nás v závěru zrovna nepodrželi, ale to není omluva. Pochvalu z našich nezaslouží asi nikdo – opět jsme kralovali v trojkách – obrana byla v některých fázích tristní. Po Bohnicích jsme darovali první výhru v soutěži i Junioru.