Kbelští sokoli

SLOVAN BOHNICE „B“ – SOKOL KBELY „D“

91 : 78 (20:19, 35:32,59:55)

Něco ze statistik:

Střelci: Tomčo 29 , Černý Martin 9,Matějovský 9, Steiner 8, Minha 1 – Novotný 25, Malý 17, Jaroch 14, Polák 11 Trojky: 3 : 10 Fauly: 13 : 21 Šestky: 24/14 :11/8 Rozhodčí: Komeštík, Slavík FF(final four): Pepe, Petra, JJ a Michal H. po 1 Diváci: 0

Komentář:

Předehrávka za protěžskou olympiádu. Dali jsme sice první koš, ale jinak vyšel úvod spíše domácím. My jsme se dokázali vzchopit a také trochu rozehrát. Díky tomu jsme dokázali skoro vyrovnat. Střelecké rukavice nazul hlavně Mára, který dokázal navíc skvěle bránit před příhrou nejlepšího z domácích Tomča. Ve 2.čtvrtině jsme Bohnice dokázali právě zlepšenou obranou zaskočit. Dostali jsme se do vedení a drželi ho až do 19min. Koncovka poločasu byla tristní a domácí šňůrou 9b otočili zápas zpět ve svůj prospěch. V nastoupené cestě pokračovali i po změně stran a vedli už o 6b. Další obrat zrežíroval Pepe – v 25min jsme vedli jeho košem 45:42. 0 3min později bylo opět srovnáno a hlavně Tomčo opět úřadoval. Na začátku poslední 10minutovky jsme ztráceli 5b a nepovažovali jsme to za tragedii. Ve střeleckých dostizích poslední čtvrtiny jsme ale neuspěli. V 33min jsme stáhli sice na 62:63, ale pak jsme 3min nedali koš a domácí si vybudovali rozhodující 10bodový náskok,který už jsme zvrátit nedokázali. Zápas roku odehrál Mára. Pod košem se nám jako vždy v Bohnicích nedařilo. Keny dal sice svých nadprůměrných 7b, ale Lubor jen 4.