Kbelští sokoli

VSK CHEMIE PRAHA – SOKOL KBELY "D"

84 : 51 (20:13 41:21 66:35)

Něco ze statistik:

Střelci: Tuček 24(1), Árvai 17, Vošvrda 11, Setnický 7, Ťopek 6(1), Lošot 6, Tměj 4, Vošta 4, Chaloupka 3, Bosák 2 – Hanzlík 16, Jaroch 11(2), Novotný 7(1), Malý 6(1), Spanilý 5(1), Viktorin 4, Polák 2, Procházka 0, Lhota 0, Horník 0 Trojky: 2:5 Fauly: 23:28 Šestky: 28/12 : 23/10 Rozhodčí: Lochman R., Večerka J. FF(final four): JJ a Pepe 2, TomS, Lubor, Michal H. 1 Diváci: 3

Komentář:

Pokus o to hrát s vedoucím týmem tabulky vyrovnaný zápas nám dlouho nevydržel. Za stavu 0:6 si bral TomS první time-aut, ale jeho efekt byl jen krátkodobý. Snížili jsme na 7:8 a 9:11, když se asi jedinkrát podařilo zahrát a Hanzelkou balon ke koši. Do konce první čtvrtiny už soupeř znovu odskočil na 7bodový rozdíl. Posila z „áčka“ dala z našich 13b celých 10. Tento rozdíl jsme se během dalších pěti minut navýšili na 10b a v konci poločasu jsme odpadli – 19min 21:41. Domácí měli přece jen basketbalovější herní projev a naše výšková převaha byla k ničemu. Zápas se dohrával za huronského řevu domácích, kteří slavili každý koš jako by vyhrávali mistrovství světa. V závěrečném dějství už bez Hanzelky (nechtělo se riskovat zranění či trest) jsme sice prohráli o pouhé 2b ale i domácí už zápas dohrávali. K výkonu našich hráčů není třeba moc dodávat. Z řady nevybočoval nikdo – opory nic převratného Poliš 2b, Pepe 6b. Ale na jejich obranu – obrana Chemie byla velmi dobrá.