Kbelští sokoli

SOKOL KBELY "D" – VSK IURIDICA "A"

93 : 49 (18:11 40:19 67:31)

Něco ze statistik:

Střelci: Hanzlík 25, Jaroch 25(2), Polák 13(3), Malý 12, Viktorin 5, Kott 5(1), Jiskra 3, Bendík 2, Novotný 2, Spanilý 1, Horník 0, Lhota 0 – Vošický 14, Moudrý 11, Pech 6, Kříž 6, Jirutka 4, Rosler 4, Prachař 2, Hendrich 2 Trojky: 6 : 0 Fauly: 17 : 26 Šestky: 37/25 : 16/7 Rozhodčí: Dub, Heindrich FF (final four): Ota, Lubor, Michal H., Kašpy po 0,8 Diváci: 3

Komentář:

Přímý souboj o sestup – Kbelští sokoli už hrají opravdu s nožem na krku. V úvodu to bylo znát – snad z přemíry snahy. Obrana Vošického se zpočátku nedařila. V 5.min vedli „doktoři“ 7:6. A hvězda hostů dala 5b. Pak jsme se přece jen zvedli – Vošického obrana se trochu přitvrdila, což ho hodně otravovalo a znechucovalo. Přestaly chyby v přihrávkách a koš Petra Jiskry nás poslal již natrvalo do vedení. V závěru odešel ze hřiště zkrvavený Mára, který si po úderu pronikajícího soupeře prokousl pusu. Nakonec po lehkém přemlouvání odjel na Bulovku, kde mu vše sešili – snad tak jak se má. Hosté dali ve 2.čtvrtině pouhých 8b a to je definitivně pohřbilo. Poločasové vedení o 21b bylo slibné. Náš tlak pokračoval i opo změně stran a Iuridica nedala ani prvních pět minut druhé půle ani bod – za stavu 54:19 už nebylo pamalu o co hrát. Snaha o rozhození našich hráčů skončila celkem dvěma TCH hostí a drobnou potyčkou (čelovkou) mezi provokujícím Hanzelkou a hostujícím likvidátorem Máry. Chvíli to vypadalo, že se nedohraje. Utkání zakončil před zraky své manželky kapitán Poliš dvěmi trojkami. Dobrý výkon všech poslal Iuridicu definitivně do II.třídy. Vynikal JJ a Hanzelka s 25b. Ríšovi pouhé 2b byly zklamáním.