Kbelští sokoli

FTVS ASISTENTI: SOKOL KBELY „D“

74:61 (23:21 38:33 57:42)

Střelci: Walter 26, Švejdar 17, Provazník 16, Kaprálek 12, Žilka 2, Fiala 1 – Malý 19 (2), Polák 13 (3), Novotný 9 (3), Procházka 6, Marchyn, Viktorin a Fukal po 4, Lhota 2, Spanilý , Polanský a Horník po 0 Trojky: 0:8 Fauly: 10:23 TH: 28/15:6/1 Rozhodčí: Týř 2 druhý nedorazil Diváci:FF(final four): nikdo nesplnil podmínky soutěže

Trápení – trápení – trápení. Domácí tým působil nesourodým dojmem a tak jako zatím všechny zápasy v sezóně odehrál v šesti lidech. My jsme začali dle vlastních předpokladů. V 7min jsme vedli o 10b (19:9) a nic nenasvědčovalo budoucím problémů. Silnou výstrahou byl zbytek první čtvrtiny, kdy jsme zcela nepochopitelně propadli hlavně v obraně a soupeř otočil na 23:21. I úvod dalšího období nás nezastihl ve stejné pohodě jako na začátku zápasu. Celkově jsme úsek 8.-16.min prohráli 4:22 a to bylo deprimující a jak se ukázalo definitivní. Nepomáhalo nic – změna obrany, střídání. Zcela nám odešla střelba a vůbec zakončení. Pod koš jsme se netlačili a střelbu z nepřipravených pozic neproměňovali. Ve druhé čtvrtině jsme vstřelili pět košů a ve třetí dokonce jen čtyři (jeden ze šestky). Domácí hráli co potřebovali a co umějí. Nedělali chyby a jejich vedení postupně stále narůstalo. V zakončení neomylný Walter, který nás porazil 26body. Zdatně mu pomáhal jediný mladší hráč „hostující“ Provazník a rutinér Švejdar. Do zápasu jsme se přes veškerou snahu již nevrátili. V závěru jsme mírně korigovali debakl. Takto se důležité zápasy s hratelnými soupeři v 1.třídě hrát nedají. Jen trojkami (8:0) zápasy nevyhrajeme. I přes malé množství střílených šestek (6) je jediná proměněná v utkání ostudou. Náš nejlepší střelec Pepe, až na časté ztráty, odehrál svoje. Kapitán Poliš vydržel jen poločas, kdy nastřílel všech svých 13b. Absolutorium zaslouží Keny, Mára (i za ragbyové odražení dotírajícího Kaprálka) a nováček Tibor. Šon byl limitován zraněním z tréninku asi víc než jsme čekali.