Kbelští sokoli

ALL stars Východ vs. Západ deadmatch 2006

75:66 (21:19, 41:40, 56:54)

STŘELCI : Polák 21 (5), Malý 16 (1) 6/5, Fukal 13 1/1, Horák 9 1/0, Viktorin 6, Kott 6 3/0, Spanilý 4, Lhota 0 – nehrající kapitán Zalužanský – Jaroch 28 (5) 6/3, Procházka 13 5/3, Kašpárek 9 2/1, Bendík 8, Spanilá 4, Vaškových a Petr H. 2 – nehrající kapitán Bašta – trojky 6 : 5, fauly 11 : 13, šestky 11/6 : 13/7

ROZHODČÍ : Bukovský, Rutarová

FF(final four) Lubor, JJ, Jarda, Poliš, Fuky, Tumba po 8, Petr H. 6, Michal, TomS, Keny, Kašpy po 4, Pepe a Ota po 2

DIVÁCI 4

Velké přesuny se odehrály v nominacích na letošní ALL STARS. TomS se i přes protesty poprvé dostal na Východ. Letňanští JJ, Kašpy i Richard na Západ. Role nehrajících kapitánů se ujaly kbelské legendy Tumba s Romanem Baštou. Obhájce vítězství ze ZÁP začal ve velkém stylu a ve 2min vedl 7:0. VYCH se rozehrával pomalu a patřili mu naopak poslední 2min 1.čtvrtky. Vyhrál je 9:0 a poprvé se v utkání dostal do vedení. V 13min už to vypadalo na zlom v utkání – 29:23 pro VYCH, jenže hlavně JJ se nechtěl vzdát a trojkou srovnal na 29:29. Do poločasu se vedení střídalo. Vyrovnanost byla nadále dominantou tohoto duelu. Rozhodčí na tom měli lví podíl  jejich občasné vtípky udržovali všechny v napětí. Po změně stran se VYCH opět pokusil o trhák – po Fukyho proměněném brejku – vedl opět o 6b –50:44. V závěru čtvrtinky přišly Kašpyho chvíle – svými koši opět vykřesal naději pro ZÁP – 56:54. Rozhodující moment letošní exhibice přišel v úvodu posledního hracího období. Ze strany VYCH ho režíroval Pepe – na ZAP dominovala střelecká nemohoucnost. ZAP 5min neskóroval. VYCH vyhrál úsek 12:0 – Pepe dal 7b. Bylo rozhodnuto VYCH už jen korigoval výsledek. Na slavnostním pozápasovém večeru – vánoční besídce – byly vyhlášeny tyto ceny.

Nejlepší střelec: Jaroch Jan 28

Nejlepší trojkař: Polák a Jaroch Janové 5

Nejlepší šestkař: Fukal Ondra 1/1

Nejlepší hráčka: Spanilá Lenka

MVP ALL STARS 2006: PROCHÁZKA Zdeněk