Kbelští sokoli

BASKET MLÁDÍ „A“ : SOKOL KBELY „D

95:66 (23:16 47:33 72:44)

Střelci: Petr 25 (2), Hnátek 12 (2), Peterka M. 11 (1), Miška 11, Urik 10 (2), Polcar 9, Kovář 9, Šimánek 6, Ryska 2 – Polák 20 (4), Jaroch 19 (2), Viktorin 9, Spanilý 7, Fukal 4, Horník 3 (1), Procházka a Lhota 2 Trojky: 7:7 Fauly: 24:26 TH: 30/17:30/17 !!!! Rozhodčí: Okleštěk 2 , Junek 2 Diváci:FF(final four): JJ a Poliš 2

Domácí tým byl po sestupu z B přeboru jasným favoritem a svoji roli potvrdil. Určitě jsme měli strach z většího „výprasku“ – zvlášť když jsme nedorazili zrovna v nejlepší sestavě – chyběli obě „věže“ a překvapivě se na poslední chvíli omluvil i Pepe. Naštěstí jsme nehráli úplně odevzdaně a za to všem zúčastněným dík. Dokonce jsme vedli 2:0 i 4:2. Bohužel v závěru první části přišel první bodový výpadek na naší straně a domácí nám odskočili na 10b. Povedla se nám koncovka čtvrtiny a s klaksonem Poliš trojkou skóre vylepšil. Ač to opticky nevypadalo Mládí stále náskok navyšovalo i ve II.čtvrtce a v poločase to bylo o 14b. Domácí mladí hráči jako vždy provokovali svojí nadřazeností a my to OPĚT psychicky nezvládali. Nejdříve se zbytečně útočnými fauly vyfauloval JJ, vzápětí TomS učinil po nakopnutí pokus o podkopnutí a Jarda vypadal nas… permanentně. Od 26min jsme se do konce čtvrtiny nedostali k jiné úspěšné střelbě než šestkám a náskok soupeře narostl už na 28b. Poslední čtvrtka byla tak už jen dohrávkou z povinnosti a bylo to znát na obou stranách. Z naší hry kromě několika ukázkových akcí potěšilo množství doskoků pod vlastním košem (Keny) – i když nám je z velké části soupeř umožnil svým laxním přístupem. Z našich plejerů se dařilo Honzům (Poliš 20b a JJ 19b). Nikdo z našich se jinak přes 10b nedostal. Když se podíváme na statistiku – tak trojky byly vyrovnané, fauly taky skoro, trestné hody byly neuvěřitelně stejné – tak nevím nevím kde byl rozdíl ? J PRAŽSKÝ