Kbelští sokoli

MEMORIÁL JIŘIHO LUNGY 16-17.9.2006 19.místo

Tradiční turnaj v Hodoníně nás letos nezastihl v nejlepší formě a opět jsme posunuli svoje minimum – 19.místo z 22 účastníků. Jediná výhra nebyla zrovna ideálním loučením s označením „C“ ve kbelské hierarchii. Můžeme se vymlouvat na to, že se vše spiklo proti nám, ale nebyl by to fér. Je nutné si uvědomit, že jsme rozhodně byly věkově nejstarším týmem a navíc nás postupně tak nějak trochu skolily zranění.

To že jsme hráli všechna sobotní a hned 4utkání hráli v krásné nové Městské hale bylo příjemné, ale unavující. Hned v prvním zápase proti obhájcům z Uh.Brodu (nebyli určitě ve stejné sestavě) jsme dlouho naznačovali, že nám překvapení nejsou cizí a na začátku poslední čtvrtiny jsme vedli o 7b. Pak přišel krach – poslední čtvrtka 1:16. byla nedůstojná. Další souboj s BK Příbor měl být ten jediný, který jsme měli vyhrát. Jenže… Příbor hrál hodně dobře a nakonec on vyhrál naší základní skupinu. Ta byla kromě našich výkonů velmi zajímavá a vyrovnaná. Pokus o semknutí týmu po přestávce nevyšel. Nabuzení do zápasu s Vídní nám vydrželo pouze do konce 1.čtvrtiny 3:16!!! V posledním zápase skupiny proti Benešovu už o nic nešlo. Soupeř střídal celé pětky a ty soutěžili o pivo, kdo proti nám uhraje víc bodů. Docházelo tak k paradoxnínm situacím, že střídající soupeři fandili a mohutně pokřikovali Kbééély. Ač nám to nepřišlo – zaslechli jsme názor, že tento zápas byl ozdobou basketbalu !!! Druhý den nám vstávání nepřidalo a ke kolínkáři JJ se záhy přidal i nakopnutý Šon. Souboj o 17.příčku v piditělocvičně na Mírovém náměstí proti Jihlavě B jsme nakonec také nezvládli. V poslední čtvrtině jsme si opět vybrali „volno“ a prohráli jí po tupém výkonu 2:11. Dočkali jsme se až v posledním utkání. Namistrovaný Přerov v podstatě celý zápas vedl. Na začátku poslední minuty jsme vstřelili dvě trojky v řadě (Pepe a Šon) a dostali jsme se poprvé do vedení o 1b. Další získaný bod a TomSův koš s proměněnou šestkou nás poslal do konečného 4b vítězství. Nejlépe na turnaji střílel za Sokoli Lubor, Pepe a TomS – dále nastoupili Jarda, JJ, Kašpy, Šón, Lenka, Michal Horník a Petr.

Pozn.: vítězný pohár se po osmi letech stěhuje do Kbel – získalo ho „Áčko“ po výhře nad Břeclaví.

www. sweb.cz/basket.hodonin

««« Předchozí text: ROZPIS JEDNOTLIVÝCH UTKÁNÍ V SEZÓNĚ 2006-2007 Následující text: HOSPODSKÁ RADA 8.9.2006 »»»